Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule supernatural-anime-odcinki.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

anime1x01 ALTER EGO

Ten odcinek bazuje na szóstym odcinku pierwszego sezonu "Skin".
Opowiada on o shapeshifter'ze, humanoidalnym potworze, który zmieniając się w różnych ludzi dokonuje serii brutalnych morderstw. Gdy bracia wpadają na trop potwora, przybiera on postać Deana i zaczyna zabijać.

 

anime1x02 ROAD KILL

Szesnasty odcinek drugiego sezonu serialu.
Molly wraz z mężem jadą samochodem. Nagle, aby ominąć idącego poboczem mężczyzny, mąż Molly ostro skręca i samochód ląduje w rowie. Kobieta traci przytomność. Gdy się budzi odkrywa, że jej mąż zniknął. Dean i Sam spotykają Molly i szybko orientują się, że mężczyzna, którego prawie potrącili, jest duchem nawiedzającym tę okolicę. Wszystkie poszlaki wskazują na to, że wybrał sobie Molly na kolejną ofiarę. Zaczyna się wyścig z czasem. 

anime1x03 HOME

Odcinek przeniesiony z dziesiątego odcinka sezonu pierwszego.
Nocne koszmary Sama zmuszają braci do powrotu do Lawrence. W starym domu Winchesterów mieszka kobieta z dwójką dzieci. Okazuje się, że to o niej śnił Sam. Dowiadują się, że w domu są 'problemy' ze światłem oraz słychać skrobanie myszy. Bracia podejrzewają, że dom może być nawiedzony oraz że ta sprawa może mieć związek ze śmiercią ich matki. Udają się po pomoc do starej przyjaciółki ich ojca.

anime1x04 GHOST ON THE HIGWAY

Sam i Dean jadą sobie spokojnie autostradą, gdy nagle zaczyna ich ścigać policyjny radiowóz. Okazuję się, że w okolicy miało miejsce wiele niewyjaśnionych wypadków samochodowych, które spowodował... Chevrolet Impala posiadający numery rejestracyjne ukochanego pojazdu Deana. Bracia mają mało czasu, aby udowodnić swoją niewinność, oczyścić dobre imię Impali oraz znaleźć ducha, który pod postacią samochodu mści się na pobliskim miasteczku.


anime1x05 SAVAGE BLOOD

Sam i Dean pomagają młodemu chłopcu, nad którym znęcają się w szkole rówieśnicy. Okazuję się, że ojcem chłopca jest wampir, który zaprzestał picia ludzkiej krwi i żyje dzięki krwi krów. Chłopiec posiada w sobie wampirzą krew, ale nie przejęła ona nad nim jeszcze kontroli.


 

anime1x06 TILL DEATH DO US PART

Wracamy do roku 2004, gdy Sam studiował na Uniwersytecie w Stanford. Jessica, dziewczyna Sama mówi mu o tajemniczych, okultystycznych śmierciach mających miejsce w okolicach Stanford. John wraz z Deanem także się o nich dowiadują i zaczynają prowadzić dochodzenie za plecami Sama, aby nie przeszkadzać mu w prowadzeniu normalnego życia. Ich pierwszym przypuszczeniem jest, że te zbrodnie dokonał duch znany szerzej jako 'Krwawa Mary'. Jednak w toku śledztwa pojawiają się dowody świadczące o ingerencji zupełnie innego ducha.


anime1x07 TEMPTATION OF THE DEMON

Maria, niezwykle pobożna dziewczyna jest kuszona przez żółtookiego demona. Obiecuje jej on pomoc w odnalezieniu jej chorej córki pod warunkiem, że dziewczyna będzie mu służyć. Maria na początku odmawia, jednak potem ulega namową demona.


 

anime

1x08 EVERLASTING LOVE

Wielokrotne morderstwa w Illinois, śmierć wszystkich blondynek i formalina to elementy sceny zbrodni, jaką próbują rozwiązać Dean i Sam.  Bracia znajdują odciski palców kobiety żyjącej w roku 1940 i poznają smutną historię miłosną pewnego szalonego lekarza.


 

anime1x09 THE SPIRIT OF VEGAS

Deana zostaje opętany przez japońskiego ducha Biedy. Postanawia z nim walczyć, aby jak najszybciej się od niego uwolnić, gdy nagle pojawia się duch Dobrobytu. Okazuje się, że te dwa duchy, mimo iż są swoimi przeciwieństwami, tworzą tak naprawdę całość.


 

anime1x10 MONNLIGHT

Jest to epizod wzorowany na odcinku 'Heart' z drugiego sezonu.
Bracia wpadają na trop wilkołaka, gdy rozwiązuję morderstwo, które popełnić miało rzekomo dzikie zwierze. Gdy Dean poluję na bestię, Sam opiekuję się Madison, ponieważ bracia przypuszczają, że dziewczyna ma być następną ofiarą potwora.

 

anime1x11 NIGHTMARE

Kolejny odcinek wzorowany na oryginale, tym razem z sezonu pierwszego.
Sam ma kolejne wizje, które każą mu wierzyć, że pewien mężczyzna nie zginął na skutek samobójstwa, lecz został zamordowany. Sam namawia brata do wszczęcia śledztwa, jednak nic nie wskazuje na to, żeby w sprawę były zamieszane siły nadprzyrodzone. Tak jest do momentu aż poznają zamkniętego w sobie Maxa, syna ofiary. Okazuję się, że Max za pomocą myśli potrafi przenosić przedmioty. Sam odkrywa także, że matka Maxa zginęła w ten sam sposób jak Mary i że Max spotkał żółtookiego demona.

anime1x12 DARKNESS CALLING

Odcinek na motywach opowiadania. John spotyka Lily, która jest jedną z 'cudownych dzieci' żółtookiego demona. John robi wszystko, aby uratować dziewczynę.

 

 

anime1x13 WHAT LIVES IN THE LAKE

Kilka lat temu miało miejsce kilka niewyjaśnionych utonięć w pewnym jeziorze w Louisianie. Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że to sprawka potwora. Z biegiem śledztwa bracia dowiadują się coraz więcej, jednak ludzie giną a oni nie potrafią temu zapobiec. Znajdują ślady działalności demona, jednak w tym miasteczku nic nie jest tym na co wygląda.

 

anime1x14 REUNION

Epizod wzorowany na dwudziestym odcinku pierwszego sezonu.
W Colorado ma miejsce seria dziwnych morderstw. Jedną z ofiar jest łowca Daniel Elkins, przyjaciel Johna. Dean i Sam podejrzewają wampiry i postanawiają to sprawdzić. Na miejscu czeka ich niespodzianka - pojawia się ich ojciec. Cała trójka łączy siły, dzięki czemu odbijają z rąk wampirów Colta, legendarny rewolwer, który jest w stanie zabić wszystko. Ku rozpaczy Sama John nie chce zdradzić szczegółów swojego zniknięcia.

anime1x15 DEVIL'S TRAP

Animowana wersja dwudziestego drugiego odcinka pierwszego sezonu.
Meg rozpowiada wkoło, że schwytała Johna. Bracia udają się do przyjaciela ich ojca prosząc o pomoc. Po wielu trudnościach udaje im się odbić Johna, ale jakim kosztem...

 

 

anime1x16 IN MY TIME OF DYING

Pierwszy odcinek drugiego sezonu.
Po groźnym wypadu samochodowym cała trójka Winchesterów ląduje w szpitalu. Jeden z nich musi się zmierzyć z Kosiarzem, inny natomiast musi podjąć decyzję, co jest najważniejsze w życiu- misja czy rodzina.

 

anime1x17 RISING SON

Deana męczą wyrzuty sumienia, przez co traci motywację do wali. Kiedy całkowicie podupada na duchu pojawia się Missouri ze starą fotografią w dłoni, aby obudzić wspomnienia chłopaka. Pojawia się postać Ryliego, która całkowicie może zniszczyć Deana. Czy sekret, który skrywa Ryle może całkowicie unicestwić wspomnienia Deana o matce?

 

anime1x18 CROSSROAD

Odcinek wzorowany na ósmym epizodzie drugiego sezonu.
Dean i Sam badają sprawę dziwnym morderstw, gdzie główną rolę zdają się grać czarne psy. Dokopują się do informacji o Ogarach Piekielnych i sprzedawaniu duszy diabłu za dziesięć lat życia ale i spełnienie marzenia. Aby uratować życie mężczyźnie, który sprzedał swoją duszę, aby ocalić życie ukochanej, bracia będą musieli zmierzyć się nie tylko z demonem, ale i własnymi słabościami, nadziejami i wątpliwościami.

anime1x19 LOSER

Jake, żołnierz służący obecnie w Afganistanie, 22 lata temu stracił swoją matkę, która zginęła w pożarze. Żółtooki demon próbuje przeciągnąć mężczyznę na swoją stronę. Jake w końcu dociera do swojej jednostki, gdy nagle jego patrol zostaje zaatakowany przez nieprzyjaciół. Układ z demonem zdaje się być jedynym ratunkiem dla żołnierzy, jednak Jake się waha. W tym samym czasie Dean i Sam docierają do rodzinnej miejscowości Jake, Saint Louis.


anime1x20 WHAT IS AND WHAT SHOULD NEVER BE

Odcinek bazujący na dwudziestym pierwszym odcinku drugiego sezonu.
Dean zostaje zaatakowany przez Dżina. Budzi się w świecie, gdzie ma kochającą dziewczynę,  Mary żyje i  gdzie nigdy nie był łowcą. Jednak świat, w którym się znalazł wcale nie jest idealny. Tajemnicza dziewczyna ma klucz do rozwiązania zagadki.

 

anime1x21 ALL HELL BREAKS LOOSE PART 1

Sam wraz z innymi 'wybrańcami' żółtookiego demona ląduje w bezludnym miasteczku i zostaje zmuszony do walki o własne życie. W ostatecznej rozgrywce przegrywa z Jakiem i umiera. Dean musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu.

 

 

anime

1x22 ALL HELL BREAKS LOOSE PART 2

W międzyczasie żółtooki demon i jego nowy sługa starają się otworzyć wrota piekieł.


 Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.