Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule pobieralnia.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

SUPERNATURAL: ORIGINS
SUPERNATURAL: POCZĄTKI

Kompletne polskie tłumaczenie serii komiksów osadzonych w świecie Supernatural. Historia opowiada o początkach polowań Johna Winchestera po stracie żony.

POBIERZ

 

SUPERNATURAL: BONE KEY
SUPERNATURAL: WYSPA KOŚCI

Polskie tłumaczenie książki Keitha R.A. DeCandido, w której wydarzynia rozgrywają się w uniwersum Supernatural. Bracia Winchester muszą stawić czoła pradawnemu złu, jakie zabija ludzi w małym miasteczku.

POBIERZ

 

SUPERNATURAL OFFICIAL COMPANION
by Nicolas Knight

SUPERNATURALNY BESTIARIUSZ CZ.1

Polskie tłumaczenie: Hypatia

 

POBIERZ część I

POBIERZ część II

 

Hypatia przetłumaczyła Supernatural The Official Companion dotyczącą bestii występujących w sezonach 1-6. Jest tam wiele interesujacych informacji i ciekawostek których nie znajdziecie w portalowym Bestiariuszu. Zapraszamy i miłego czytania.

 

SUPERNATURAL:NEVERMORE

 

Polskie tłumaczenie pierwszej wydanej książki, której akcja jest uzupełnieniem serialowych odcinków. Sam i Dean wyruszają w podróż do Nowego Jorku, aby obejrzeć nawiedzony dom lokalnego piosenkarza rockowego.

Książkę napisał Keith R.A. DeCandido, a przetłumaczona została przez Translate Team.

POBIERZ

 

 

 

 

 

 

 

SUPERNATURAL THE OFFICIAL COMPANION
SEZON 1
by Nicholas Knight

Polskie tłumaczenie: Hypatia


Na pierwszych stronach przewodnika znajdziemy przedmowę twórcy i zarazem producenta wykonawczego serialu, Erica Kripke, który opowiada kiedy i skąd wziął pomysł na Supernatural. Poza tym możemy przeczytać kilka ekskluzywnych wywiadów, relacje zza kulis, charakterystyki bohaterów, opisy poszczególnych odcinków i anegdoty z planu. W bonusie tekst łaciński egzorcyzmu, używanego przez Winchesterów. 

POBIERZ

 

 

 

 

 Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.