Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule odcinki.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

SEZON 1

Po śmierci matki w tajemniczym pożarze, Sam i Dean Winchester pozostają pod opieką ojca, który żyje chęcią zemsty na tym, który zgładził jego żonę. Dni upływają im na polowaniach na istoty wzięte z najgorszych koszmarów: duchy, wampiry, demony. Jednak młodszy z braci ma dość takiego życia i postanawia pójść własną ścieżką.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 2

Konfrontacja z największym przeciwnikiem przynosi Winchesterom nowe tragedie, ale chęć zemsty nie pozwala im przestać walczyć. Po znalezieniu sposobu na zabicie demona i poznaniu nowych sprzymierzeńców, bracia kontynuują polowanie na wszelkie śmiercionośne potwory. Nie wiedzą jeszcze, jak wysoką cenę przyjdzie im zapłacić.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 3

Pokonanie potężnego demona okazało się początkiem nowych kłopotów. Winchesterowie, oprócz setek demonów i duchów, mają na karku nowe problemy - dwie piękne nieznajome i pakt zawarty przez Deana. Czas płynie niezwykle szybko, rok dobiega końca...

LISTA ODCINKÓW

SEZON 4

Starszy Winchester powraca, jednak na świecie nic nie jest już takie, jak przedtem. Pomiędzy braćmi narasta bariera z kolejnych sekretów, stając się przyczyną kolejnych nieporozumień. Nawet wspólny cel i nieoczekiwana pomoc nie są w stanie uzdrowić ich relacji, prowadząc do wydarzeń o znaczeniu globalnym.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 5

Ludzkość jest zagrożona zagładą, a ci, którzy powinni jej bronić, chcą przyspieszyć zniszczenie. Winchesterowie wraz z Castielem, który odwrócił się od swoich braci, na przekór przeznaczeniu, dostępnymi sobie metodami, próbują pokonać zło i ocalić świat. Po raz kolejny przyjdzie im za to zapłacić najwyższą cenę...

LISTA ODCINKÓW

SEZON 6

Pomimo zażegnania największego niebezpieczeństwa, w niebie i piekle panuje chaos. Winchesterowie próbują zjednoczyć swe siły w walce, chociaż nie są pewni, przeciw komu ją toczą. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a dotychczasowy przyjaciel może się okazać największym wrogiem.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 7

Sam i Dean próbują po dawnemu polować na potwory. Nie jest to takie proste, bo młodszy Winchester nie zawsze odróżnia rzeczywistość od halucynacji, a starszy zwalcza prywatne demony za pomocą silnych trunków. Nie wiedzą, że kiedy przemierzają amerykańskie bezdroża, coś uparcie podąża ich śladem.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 8

Dean wraca z Czyśćca z tajemniczym towarzyszem, którego powodem ucieczki było coś więcej, niż podejrzewał. W międzyczasie Sam stara się pogodzić życie, które odkrył na nowo po zniknięciu brata, z jego nagłym powrotem. Zmagając się ze swoim nieoczekiwanym spotkaniem, dokonują szokującego odkrycia.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 9

Sezon 9 rozpoczyna się upadkiem aniołów na Ziemię. Sam i Dean muszą stawić czoła światu, który zamieszkują teraz tysiące potężnych bytów, które natychmiast zaczynają realizować swoje plany. Zanim jednak będą mogli zająć się tą sprawą, muszą zmierzyć się z jedną z najbardziej osobistych przeszkód, z jakimi do tej pory przeszło im się borykać. W międzyczasie, Castiel budzi się i orientuje, że znajduje się w bardzo niepewnym położeniu. W miarę jak zagrożenie ze strony aniołów narasta, bracia muszą znaleźć sposób na otworzenie bram Nieba i odesłania ich tam z powrotem. Jednak mroczny sekret wisi nad Deanem - czy w końcu przekroczył granicę w celu uratowania rodziny? 

LISTA ODCINKÓW


SEZON 10

Próba uratowania zbłąkanego Deana pociągnie Sama mroczną ścieżką, której konsekwencje wstrząsną oboma braćmi i postawią ich w obliczu nowymi zagrożeń. W międzyczasie Castiel musi posprzątać pozostałości po rządach Metatrona. Ze słabnącą łaską i zbuntowanymi aniołami na wolności, Cass będzie musiał zmierzyć się z tykającym zegarem własnej śmiertelności.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 11

Sezon 11-ty rzuca Sama i Deana Winchesterów w ekstremalne zagrożenie jako że mierzą się z Ciemnością, nowym i złowrogim przeciwnikiem uwolnionym na Ziemi. Kontynuują swoje misje z polowaniem na potwory, walczą z wilkołakami, czarnookimi demonami, a nawet z mściwym duchem w kostiumie pluszowego królika, z wyraźnym skupieniem na nowym wyzwaniu: zniszczeniem Ciemności. Potrzebując wszelkiej pomocy jaką mogą uzyskać, bracia zwracają się do upadłego anioła - Castiela, Króla Piekła - Crowleya a nawet do Boga - ale tylko po to by stanąć twarzą w twarz z Lucyferem i matką Crowleya - Roweną, która jest wiedźmą żądną mocy.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 12

W poprzednim sezonie Winchesterowie musieli się zmierzyć z apokaliptyczną mocą: Ciemnością. Teraz jest to Lucyfer we własnej osobie. Z pomocą ich matki - Mary, która została przywrócona do życia oraz Castiela, bracia są zdeterminowani do tego by ponownie stanąć do starcia z najbardziej destrukcyjnym wrogiem jakiego do tej pory mieli na swojej drodze. Jakby tego było mało, mieszają się w to brytyjscy Ludzie Pisma i niezniszczalny Crowley.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 13

Większość rodzin świętuje cudowne przyjście na świat nowego życia. Jednakże dla braci, Sama i Deana Winchesterów, nowonarodzone dziecko nie jest powodem do radości. Nie kiedy dziecko - Jack, jest synem Lucyfera. Młody Nefilim wędruje po świecie nie mając pojęcia kim lub czym jest i jakiego zniszczenia może dokonać, wywołując przy tym niemałe napięcia między braćmi, którzy starają się znaleźć rozwiązanie co z nim zrobić. Niestety, Castiel jest poza zasięgiem, a ich mama - Mary, jest uwięziona w apokaliptycznym świecie z Lucyferem. Chłopaki będą potrzebowali więcej niż cudu by odzyskać ich rodzinę...a także by ponownie uratować świat przed Lucyferem.

LISTA ODCINKÓW

SEZON 14

Sam i Dean przechytrzyli potwory, demony, Niebo i Piekło. Jednakże w 13-tym sezonie serialu, Winchesterowie zostali wrzuceni w przerażającą alternatywną rzeczywistość - apokaliptyczny świat, w którym nigdy się nie narodzili. Wszystko podczas trenowania Jacka, syna Lucyfera i ratowania ich matki. Ale wygrali! Jednakże wraz z pozornym upadkiem Lucyfera, Sam i Dean mają nowy problem...Archanioł Michał uciekł z innego świata...w ciele Deana! Podczas gdy Michał ma kontrolę nad Deanem, Sam wraz z Castielem i Jackiem pracują nad tym by odzyskać Deana i powstrzymać Michała zanim jego plan z apokaliptycznego świata zyska na sile.

LISTA ODCINKÓW

  

GHOSTFACERS

Internetowy spin-off Supernatural skupiający się na grupie łowców duchów znanych z takich odcinków jak Hell House, Ghostfacers i It's a Terrible Life.

O SERIALU | LISTA ODCINKÓW

 

anime supernaturalSUPERNATURAL ANIME

Japończycy postanowili przenieść przygody Sama i Deana do anime, które jest wizytówką tego kraju. Większość odcinków jest wzrowana na 1. sezonie Supernatural.

LISTA ODCINKÓW

 Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.