Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule ghostfacers.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

 

Postacie Harry'ego Spanglera i Eda Zeddmore'a zostały wprowadzone w siedemnastym odcinku pierwszego sezonu Supernatural zatytułowanym Hell House. Dwaj kumple byli początkującymi, nieco nieporadnymi łowcami duchów, prowadzącymi stronę dotyczącą zjawisk paranormalnych Hell Hound's Lair.

Następnym razem widzimy ich 2 lata później, w epizodzie trzeciego sezonu pt. Ghostfacers. Okazuje się, że pracują nad swoim własnym programie telewizyjnym typu reality show, przedstawiającym prawdziwe polowania na duchy. Do dotychczasowego dwuosobowego zespołu dołączają Maggie - siostra Eda, Spruce - operator kamery oraz Corbett, który niestety szybko ginie. Ghostfacers poznają też wtedy Winchesterów i razem z nimi zostają uwięzieni przez duchy w nawiedzonym domu.

Śledzić kolejne przygody Poskramiaczy Duchów można w ich własnym serialu (zatytułowanym oczywiście Ghostfacers), który swoją premierę miał 15 kwietnia, tuż po emisji setnego odcinka Supernatural. Nie można go jednak obejrzeć w telewizji, dostępny jest jedynie w internecie - kolejne odcinki umieszczane są na oficjalnej stronie stacji The CW - www.cwtv.com.

OBSADA


A.J Buckley            Travis Wester            Brittany Ishibashi            Austin Basis

Na razie zaplanowane jest 10 odcinków, a publikowane one będą co tydzień w czwartek. Za każdym razem dostaniemy aż podwójną porcję Ghostfacers, bowiem planuje się udostępnianie dwóch odcinków naraz.

STRONA INTERNETOWA SERIALU | STRONA INTERNETOWA STACJI THE CW

Autor: SSJSupernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.