Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule gadzety-www.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

 GRY | KOMIKSY | KSIĄŻKI | POWIEŚCI | PRZEWODNIKI | SOUNDTRACKI | STRONY WWW


OFICJALNA STRONA


Adres: www.supernatural.warnerbros.com

Oficjalna strona Supernatural została wykonana w całości w technologiii flash. Celem jej twórców było utworzenie klimatu grozy jaki panuje w serialu, co widać przez znane z serialu dźwięki, mroczne kolory i przede wszystkim sposób przedstawienia informacji. Ten zaś jest bardzo ciekawy, gdyż wchodząc na tę stroną jesteśmy przenoszeni do Chevroleta Impali z 1967 roku, do auta, jakim jeżdżą Winchesterowie. Wnętrze samochodu jest bardzo dopracowane. szczegółowe, znajdziemy w nim m.in. fałszywe indentyfikatory, którymi posługują się bracia, stare gazety, dziennik Johna, laptopa Sama wraz dostępem do sieci (w tym blogów łowców).

Strona nie była uaktualniana od maja 2007 roku, czyli od czasu emisji odcinka 2x18 Hollywood Babylon.

W samochodzie można zrobić kilka rzeczu. Oto lista dotychczas odkrytych możliwości:

 • Weź kluczyk leżący za siedzeniem kierowcy służący do otwierania przedniego schowka, w którym znajduje się pudełko z fałszywymi indentyfikatorami.
 • Naciśnij na drzwiach kierowcy, żeby wyjść z auta i otworzyć bagażnik.
 • Aby dobrać się do drugiego dna bagażnika z arsenałem broni należy nacisnąć na dźwignię znajdującą się między światłami, na środku bagażnika. Kombinacja potrzeba do otworzenia kłódki to 11-02-83, data śmierci Mary Winchester.
 •  

  FORUM

  HELL HOUND'S LAIR


  Adres: www.hellhoundslair.com

  Hell Hound's Lair (Legowisko Piekielnych Ogarów) to strona stworzona przez chcących zostać pogromcami duchów Eda Zeddmore'a i Harry'ego Spanglera, którzy znani są z odcinka 1x17 Hell House. Gra ona znaczącą rolę w fabule odcinka, gdyż to na niej pojawiają się informacje, które zmieniają oblicza Tulpasa. Strona została stworzona po to, żeby wzbudzić w widzach większe uczucie realności oglądanych wydarzeń.

  GHOSTFACERS


  Adres: www.ghostfacers.com

  Strona Poskramiaczy Duchów pojawiła się na tydzień przed emisją odcinka 3x13 Ghostfacers. Początkowo była częścią oficjalnej witryny stacji The CW,  jednak wraz z ponownym pojawieniem się Poskramiaczy w czwartej serii Supernatural stworzono całkiem nową, osobną stronę. Znaleźć na niej możemy wywiady ze wszystkimi członkami ekipy - Harrym Spanglerem, Edem Zeddmorem, Maggie Zeddmore, Sprucem i Corbettem. Wszystkie filmiki z tej strony zostały umieszczone jako dodatki specjalne w wydaniu DVD trzeciego sezonu Supernatural.

  

  Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.