Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule gadzety-przewodniki.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

GRY | KOMIKSY | KSIĄŻKI| POWIEŚCI | PRZEWODNIKI | SOUNDTRACKI | STRONY WWW

 

THE OFFICIAL COMPANION 
SEASON 1


Autor: Nicholas Knight
Data premiery: 25 września 2007
Wydawca: Titan Books
Ilość stron: 162

Na pierwszych stronach przewodnika znajdziemy przedmowę twórcy i zarazem producenta wykonawczego serialu, Erica Kripke, który opowiada kiedy i skąd wziął pomysł na Supernatural. Poza tym możemy przeczytać kilka ekskluzywnych wywiadów, relacje zza kulis, charakterystyki bohaterów, opisy poszczególnych odcinków i coś o miłości Deana, czyli wspaniałym Chevrolecie Impala z 1967 roku. Dodatką atrakcją są kolorowe zdjęcia bohaterów serialu oraz nigdzie dotąd nie publikowane szkice i koncepcje

 

 


THE OFFICIAL COMPANION
SEASON 2


Autor: Nicholas Knight
Data premiery: 8 kwietnia 2008
Wydawca: Titan Books
Ilość stron: 162

Drugi oficjalny przewodnik rozpoczyna przedmowa producenta i reżysera serialu, Roberta Singera, który opowiada o tym, jak przebiegał proces przedłużenia serialu na kolejny sezon oraz pokrótce przedstawia ekipę nad nim pracującą. Znalazły się tu również wszystkich odcinków drugiej serii, ekskluzywne wywiady przeprowadzone specjalnie na potrzeby powstania tego przewodnika, metryki postaci z serialu, opisy pracy na planie oraz artykuł mający na celu zapoznanie nas bliżej z ludźmi, których na ekranie nie widać, a bez nich Supernatural nie istniało - charakteryzatorami, scenarzystami i reżyserami. Znalazło się też miejsce na kolorowe fotografie związane z serialem.THE OFFICIAL COMPANION
SEASON 3


Autor: Nicholas Knight
Data premiery: 3 marca 2009
Wydawca: Titan Books
Ilość stron: 160

Przewodnik po trzecim sezonie nie różni się bardzo schematem od poprzednich edycji. I tak mamy tu opis wszystkich odcinków trzeciej serii, kolejną porcję ekskluzywnych wywiadów, biografie nowych postaci i kilkanaście stron z kolorowymi zdjęciami dotyczącymi serialu.

 


 

THE OFFICIAL COMPANION
SEASON 4


Autor: Nicholas Knight
Data premiery: 27 lipca 2010
Wydawca: Titan Books
Ilość stron: 176

Kolejny przewodnik znów daje nam szansę poznać fakty i ciekawostki, które nie są znane przeciętnym widzom. Opisane są tu kulisy tworzenia wszystkich odcinków czwartej serii, począwszy od pomysłu na scenariusz, aż po moment kręcenia poszczególnych ujęć. Oczywiście znalazło się też miejsce dla nowych przybyszów do świata Supernatural - aniołów.

 


 

 

 THE OFFICIAL COMPANION
SEASON 5


Autor: Nicholas Knight
Data premiery: 21 września 2010
Wydawca: Titan Books
Ilość stron: 160


To już piąty oficjalny przewodnik po serialu. Kolejny oficjalny przewodnik poprowadzi was przez poszczególne odcinki, zaznajomicie się z kulisami pracy na planie, przeczytacie wywiady z ekipą oraz poznacie opinie twórców serialu. Całość została wzbogacona kolorowymi zdjęciami.

 


 

THE OFFICIAL COMPANION

SEASON 6


Autor: Nicholas Knight
Data premiery:27 wrzesień 2011
Wydawca: Titan Books
Ilość stron: 176

 

Szósta już edycja przewodnika, podobnie jak jej poprzedniczki, wypełniona jest po brzegi wywiadami, ciekawostkami oraz zdjęciami. W przewodniku znajdziecie interesujące fakty o pracy na planie, szczegółowo poznacie występujące w szóstym sezonie potwory. Na samym jednak początku możecie przeczytać rozmowy Sery Gamble i Roberta Singera. Na fanów jednak czeka jeszcze prawdziwa gratka, w samym środku książki natraficie na osiem stron pełnych kolorowych zdjęć Jensena, Jareda oraz Mishy. Smaczku dopełnią biografie aktorów, którzy dołączyli do stałej obsady serialu.

 

 

THE OFFICIAL COMPANION

SEASON 7

Autor: Nicholas Knight
Data premiery: 25 wrzesień 2012
Wydawca:Titan Books
Ilość stron: 176


Siódme wydanie przewodnika w zasadzie nie różni się od poprzednich. Kulisy pracy na planie, wywiady, ciekawostki - czyli pełny zestaw tego, co każdy fan serialu lubi najbardziej. Zdjęcia z planu i z drugiej strony kamery. Informacje o ciekawszych rekwizytach i stworach z sezonu, wypowiedzi specjalistów od efektów specjalnych i tajemnice ich pracy. To wszystko i jeszcze więcej możecie przeczytać na 176 stronach wzbogaconych o kolejną porcję zdjęć naszych serialowych ulubieńców.

 

 

 Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.