Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule gadzety-powiesci.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

 

GRY | KOMIKSY | KSIĄŻKI| POWIEŚCI | PRZEWODNIKI | SOUNDTRACKI | STRONY WWW


SUPERNATURAL
NEVERMORE


Autor: Keith R.A. DeCandido
Data premiery: sierpień 2007
Ilość stron: 336
Wydawca: Harper Entertainment

Sam i Dean wyruszają w podróż do Nowego Jorku, aby obejrzeć nawiedzony dom lokalnego piosenkarza rockowego. Jednak nim dowiedzieli się, dlaczego usychający z miłości duch piosenkarza ubrany w heavy-metalową koszulkę ostrzega ich o nadchodzącej śmierci, coś innego przykuło ich uwagę. Niedaleko od domu, dwóch studentów zostało pobitych na śmierć przez dosyć dziwnego napastnika. Morderca był nietypowy nawet jak na nowojorskie standardy. Ostatnie morderstwa pozwalają podejrzewać braciom, że całe to zdarzenie bazuje na przerażających opowieściach legendarnego pisarza, Edgara Allana Poe.

Ich śledztwo prowadzi do jednego z horrorów pisarza, co jak się okazuje wkrótce doprowadzi do spotkania w cztery oczy z nieprzyjacielem. Jeśli Sam i Dean nie dokończą pisania opowieści, potworny seryjny zabójca zakończy ich życia na wieki.

 

SUPERNATURAL
WITCH'S CANYON


Autor: Jeff Mariotte
Data premiery: listopad 2007
Ilość stron: 368

Wydawca: Harper Entertainment

Sam i Dean jadą do Wielkiego Kanionu, jednak niestety nie na wakacje. Na obszarze opuszczonego rancza z niesamowitymi widokami na kanion raz na 40 lat pojawia się tajemniczy morderca. Tamtejszy teren nie był zazwyczaj zamieszkiwany, jednak otwarcie wielkiego supermarketu przyciąga tysiące nowych możliwych ofiar.

Winchesterowie chcą chronić mieszkańców i klientów, jednak nie przewidywali, iż będą musieli walczyć z grupą zawziętych, mściwych i zarazem martwych zabójców. Śmiercionośna horda rozwścieczonych duchów powstała, żeby terroyzować mieszkanców tego małego kącika pustyni w stamoe Arizona. Jeśli Samowi i Deanowi nie uda się dowiedzieć, co lub kto za tym stoi, po raz kolejny to miejsce stanie się spustoszonym terenem... i ostatnim miejscem spoczynku braci.

 

SUPERNATURAL
BONE KEY


Autor: Keith R.A. DeCandido
Data premiery: sierpień 2008
Ilość stron: 336

Wydawca: Harper Entertainment


Sam i Dean jadą do Key West, w stanie Floryda, rodzinnego miasta Hemingwaya, huraganów i mnóstwa demonów. W tej tropikalnej miejcowości grasuje tyle zjawi i innych kreatur, że jeden z biznesmenów urządzał wycieczki, które pozwolą zobaczyć duchy. Jednak po pewnym czasie jeden z przewodników zostaje znaleziony martwy. Przyczyną jego śmierci jest zawał... a na jego twarzy pozostał wyraz przerażenia. Nikt nie wie, co takiego strasznego zobaczył, ale bracia Winchesterowie wszczynają śledztwo, żeby się tego dowiedzieć.

Wkrótce staną oko w oko z miejscowymi duchami, demonami z niecnymi planami oraz tajemniczą starożytną mocą pragnącą zemsty. Tylko Sam i Dean mogą uratować mieszkańców Key West i ocalić miasto przed zniszczeniem.

 

SUPERNATURAL
HEART OF THE DRAGON


Autor: Keith R.A. DeCandido
Data premiery: luty 2010

Wydawca: Titan Books


Opowieść bazująca na trzech pokoleniach łowców. Pierwsze to rok 1969 i przedstawia polowanie rodziny Cambellów (babci i dziadka Sama i Deana z In the Begininng), drugie to rok 1989 i John Winchester oraz trzecie, kończące sprawę, to rok 2009 i bracia Winchester. Stary przyjaciel, Bobby Singer, powiadamia Sama i Deana o serii szczególnie brutalnych morderstw w Japantown w San Francisco. Minęło 8 lat i Serce smoka znowu powróciło…

SUPERNATURAL
THE UNHOLY CAUSE


Autor: Joe Schreiber
Data premiery: maj 2010

Wydawca: Titan Books

Tytuł roboczy: Supernatural: Dark History

Dawno temu w kwietniu 1862 roku, kapitan wojsk konfederacji Jubal Beauchamp prowadzi szarżę na terenie bitwy w stanie Georgia. Teraz, w roku 2009, odgrywanie potyczek z wojny secesyjnej staje się zbyt realistyczne. Sam i Dean jadą na południe i odkrywają, że historia żyje własnym życiem...

 

SUPERNATURAL
WAR OF THE SONS


Autor: Rebecca Dessertine, David Reed
Data premiery: czerwiec 2010

Wydawca: Titan Books

Akcja tej ksiązki rozpoczyna się krótko po wydarzeniach z odcinka piątego sezonu „My Bloody Valentine".
W trakcie polowania na Lucyfera, bracia trafiają do małego miasteczka w Południowej Dakocie. Spotykają tam anioła Dona, który wysyła ich w podróż w przeszłość. Dzięki temu mają szansę poznać dokładnie strzeżony sekret Szatana. Plan, dzięki któremu będzie go można ostatecznie zgładzić.Wiadomo jednak, że rzadko kiedy wszystko jest tym, co się wydaje, a plany braci dochodzą do skutku. Podobnie jest i tym razem...

SUPERNATURAL
DIE DÄMONENJÄGER


Autor: Jake Wesson
Data premiery: wrzesień 2007

Wydawca: VGS

Łowcy demonów to powieść, która ukazała się tylko w Niemczech nakładem wydawnictwa VGS. Obejmuje ona wydarzenia z pierwszych czterech odcinków sezonu pierwszego - Woman in White, Wendigo, Dead in the Water, Phantom Traveller. Fabuła nie wykracza poza to, co zaprezentowano w serialu, autor opisuje po kolei każdą scenę emitowaną w telewizji ,czasami nawet słowo w słowo przepisując dialog.

Książka ta została wydana we współpracy z niemiecką stacją PRO 7, która emituje Supernatural. Jest to jedna z trzech niemieckojęzycznych powieści ze świata serialu. Przetłumaczono tam również Supernatural: Nevermore (tytuł niemiecki: Sie sind unter uns, czyli Oni są wśród nas) oraz Supernatural: Witch's Canyon (tytuł niemiecki: Die Rückkehr der Toten, czyli Powrót śmierci).

Co ciekawe, prawdopodobnie publikacja ta została napisana najpierw w języku angielskim, jednak nikt nie zdecydował się na jej wydanie.

 

                                                                    strona 1  strona 2



Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.