Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule gadzety-ksiazki.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

GRY | KOMIKSY | KSIĄŻKI | POWIEŚCI | PRZEWODNIKI | SOUNDTRACKI | STRONY WWW


THE SUPERNATURAL BOOK
OF MONSTERS, SPIRITS, DEMONS AND GHOULS


Autor: Alex Irvine
Data premiery: wrześnień 2007
Wydawca: Harper Entertainment
Ilość stron: 224

Nadprzyrodzona Książka o Potworach, Demonach, Duchach i Upiorach to rzecz, którą fani Winchesterów mieć powinni. Pełni ona rolę swoistego przewodnika po wszelkich kreaturach, z którymi zmierzyli się bracia. Objaśnia skąd się wzięły ich nazwy (przytoczone zostały legendy i opowiadania), gdzie najczęściej możemy je zobaczyć i jakie są najefektywniejsze sposoby na ich zniszczenie. Książka obejmuje potwory zarówno z pierwszego i jak i drugiego sezonu. Dodatkową gratką dla fanów będą rozmaite dopiski Sama i Deana na temat kreatur, a także dodatkowy rozdział mający pełnić rolę dziennika ojca braci, Johna Winchestera.

 

JOHN WINCHESTER'S JOURNAL


Data premiery: luty 2008
Autor: Alex Irvine
Wydawca: Harper Entertainment
Ilość stron: 224

Dziennik Johna Winchestera to rozszerzona wersja dziennika ojca braci, który był niejednokrotnie widziany w serialu. Alex Irvine opisuje kolejne stosy kreatur, potworów i demonów, jakie zostały przedstawione w czasie trzech sezonów Supernatural.

 

 

IN THE HUNT
UNAUTHORIZED ESSAYS ON SUPERNATURAL


Redaktor wydania: Leah Wilson
Data premiery: marzec 2009

Wydawca: BenBella Books

Zbiór kilkunastu wybranych artykułów napisanych przez fanów analizujących różne aspekty serialu, od relacji między braćmi aż po kwestię polowań na potwory. Teksty są nieutoryzowane, czyli wszystkie przemyślenia zawarte w publikacjach niekoniecznie muszą być słuszne i zgadzać się z planami twórców serialu, nie włączają się zatem do kanonu Supernatural.

Przedmowę do książki napisał sam Keith R.A. DeCandido, autor kilku powieści rozgrywających się w świecie serialu, zaś wydaniu tej pozycji patronowało Supernatural.tv, jeden z najbardziej znanych portali o Winchesterach.


 

THE HUNT BEGINS


Autor: Jamie Chambers
Data premiery: grudzień 2008
Strona WWW: www.margaretweis.com

Jest to 32-stronnicowy przewodnik do gry Supernatural: Role Playing Game. Ma on za zadanie szybko wprowadzić gracza w świat Supernatural, jak i samej planszówki. Napisany został przez Jamiego Chambersa, twórcę gry.


 Strona 1   Strona 2

 Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.