Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule gadzety-komiksy.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

GRY | KOMIKSY | KSIĄŻKI| POWIEŚCI | PRZEWODNIKI | SOUNDTRACKI | STRONY WWW


SUPERNATURAL
ORIGINS


Data premiery: 2 maja 2007
Wydawca: Wildstorm
Ilość numerów: 6
Scenariusz: Peter Johnson
Ilustracje: Matthew Dow Smith

Już sam tytuł sugeruje, że sięgając po ten komiks poznamy oryginalną historię tego, jak John Winchester został łowcą. Wszystko rozpoczyna się od retrospekcji sceny końcowej pierwszego odcinka serialu. W komiksie historia została przedstawiona z kilku punktów widzenia obejmujących szeroką gamę postaci znanych już fanom serialu: Missouri Mosely, Ellen i oczywiście młodzi Dean i Sam


SUPERNATURAL
RISING SON


Data premiery: 23 kwietnia 2008
Wydawca: Wildstorm
Ilość numerów: 6
Scenariusz: Peter Johnson
Ilustracje: Diego Olmos

Akcja została osadzona kilka lat po wydarzeniach z Origins. W tym komiksie poznajemy 11-letniego Deana i 7-letniego Sama. Pierwsza seria komiksów poświęcona była temu, jak John stał się łowcą. Ta opowiada przede wszystkim o dysfunkcyjnej rodzinie Winchesterów.

SUPERNATURAL
BEGINNING'S END


Data premiery: 20 stycznia 2010
Wydawca: Wildstorm
Ilość numerów: 6
Scenariusz: Andrew Dabb, Daniel Loflin
Ilustracje: Diego Olmos

To trzecia już seria komiksów, których akcja rozgrywa się we wszechświecie Supernatural. Seria rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach z finału Rising Son. Rodzina Winchesterów trafia na jedną z najdziwniejszych sytuacji z jakimi przyszło im się do tej pory zmierzyć - polowanie na potwora w Nowym Jorku. W międzyczasie dojdzie do wydarzeń, które wpłyną na decyzje Sama o porzuceniu polowań i podjęciu studiów na uniwersytecie Stanford. Dzięki dwójce scenarzystów pracujących nad serialem, będziecie z zapartym tchem śledzić tę przerażającą historię oraz zrozumiecie, co czyni Winchesterów takimi jacy są.

  SUPERNATURAL: CALEDONIA
SUPERNATURAL:DOGS OF EDINBURGH

Gatunek: Komiks
Twórcy: Brian Wood, Grant Bond (grafik)
Wydawca: DC Comics
Data wydania: 5 październik 2011

To najnowsza seria komiksów Supernatural. Podobnie jak w przypadku jej poprzedniczek, akcja tej obejmuje lata sprzed wydarzeń pokazanych w serialu. Sam nigdy nie zapomniał o pięknej i śmiertelnie niebezpiecznej Emmie z Wysp. Kiedy więc otrzymuje tajemnicze pudełko zawierające bilet na samolot do Szkocji, komórkę i pistolet, nie zwleka ani chwili i wyrusza w podróż. Kiedy jednak przybywa na miejsce... Gdzie jest Emma? Czemu lokalni mieszkańcy są tacy dziwni? I najważniejsze pytanie, czy Sam poradzi sobie podczas tej misji bez pomocy brata?Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.