Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
Wgraj obrazek o tytule gadzety-gry.jpg do katalogu /images/belki/statyczne/

GRY | KOMIKSY | KSIĄŻKI| POWIEŚCI | PRZEWODNIKI | SOUNDTRACKI | STRONY WWW


DEVIL'S GATE
GAME


Na oficjalnej stronie stacji The CW wraz z premierą trzeciego sezonu pojawiła się gra zatytułowana Supernatural: Devil's Gate Game.

Jest to dosyć łatwa, nieskomplikowana zręcznościówka - mamy do dyspozycji jedną broń, a naszym zadaniem jest trafianie do pojawiających się na ekranie pentagramów, symboli Wrót Piekieł. Akcja dzieje się na cmentarzu znanym z odcinka 2x22 All Hell Breaks Loose, part 2.

POBIERZ

SUPERNATURAL
ROLE PLAYING GAME


Autor: Jamie Chambers
Data premiery: sierpień 2009
Wydawca: Margaret Weis Productions
Strona WWW: www.margaretweis.com

Jest to gra fabularna (zwana też RPG, od ang. role-playing game) produkowana przez Margaret Weis Productions, Ltd. na licencji Warner Bros. oraz DC Comics. Na całość składa kilka elementów m.in. plansza, karty i kości.

Jamie Chambers, twórca gry, ma już w tym polu doświadczenie, gdyż spod jego rąk wyszło również RPG serialu Serenity. Jest on również wielkim fanem serialu, dzięki czemu ta planszówka wydaje się być opracowanym produktem. Jak mówi Chambers, dostał mnóstwo materiałów od samego Erica Kripke, co pomogło mu odnaleźć się w świecie serialu.

Grając poczujemy się, jakbyśmy uczestniczyli w prawdziwych polowaniach. Będziemy mieli możliwość wcielenia się w Deana, Sama, Bobby'ego, bądź innych postaci znanych z Supernatural, czy całkowicie od nowa stworzonych bohaterów.

SUPERNATURAL
CONNECTIONS


Strona WWW: www.inkworks.com

Typowa karcianka. W każdym opakowaniu znajdziemy karty z wysokiej jakości fotografiami rzeczy lub postaci z serialu.

Jako niespodziankę otrzymamy autograf znanego z Supernatural aktora (Jensena Acklesa, Lindy Blair, Nicki Aycox, Emmanuelle Vaugier, Megalyn Echikunwoke, Jima Beavera, Alony Tal, Fredrica Lehne, Loretty Devine lub Sterlinga K. Browna).Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.