Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
belka

Dean wydostaje się z Czyśćca, ale nie jest sam. Udaje się prosto do Sama, ale ich spotkanie nie jest tym, czego dokładnie się spodziewał. Sam rzuca wszystko i dołącza do brata, ale zostawienie za sobą nowego życia, które polubił, jest trudniejsze niż przypuszczał. Bracia szukają Kevina, któremu udało się uciec Crowley'owi, jednak sprawy stają się nieco bardziej skomplikowane, kiedy chłopak mówi im, czego Crowley tak naprawdę chce.

Kevin namawia Sama i Deana, aby sprawdzili, co dzieje się u jego matki. Kiedy bracia przybywają na miejsce, widzą, że Crolwey kazał swoim demonom ją otoczy. Ratują kobietę i biorą ją ze sobą na wyprawę w celu znalezienia tabliczki. Jednak wkrótce odkrywają, że Kevin wcale nie żartował, kiedy mówił, że jego matka jest uparta, po tym, jak stara się sama stawić czoła Crowley'owi.

Sam i Dean badają serię tajemniczych morderstw, których ofiary posiadały narządy od tego samego dawcy. Morderca zostaje złapany, ale sprawy bardziej się komplikują, kiedy bracia znajdują go w transie, mamroczącego pradawne modlitwy.

Sam i Dean badają serię dziwacznych morderstw mających miejsce w mieście uniwersyteckim. Podążając tropem sprawcy, znajdują się w mieszkaniu, gdzie natrafiają na dwa ciała i laptop, na którym znajdują niepokojące nagrania. Film rozpoczyna się w momencie, w którym trzech studentów, Brian, Mike i Kate, dowiaduje się o tajemniczej serii ataków zwierząt w ich mieście. Reszta historii opowiedziana jest ich oczami. Sam i Dean stają się uczestnikami w tym nietypowym studenckim projekcie.

Po tym, jak Benny zostaje brutalnie pobity przez inne wampiry, dzwoni do Deana z prośbą o pomoc. Dean rzuca wszystko i oświadcza Samowi, że bierze "dzień wolny" od pracy. Benny wyjawia mu, że starał się odnaleźć swojego Stwórcę, więc Dean godzi się mu w tym pomóc, przypominając sobie, ile razy to Benny pomagał jemu i Castielowi w Czyśćcu. W międzyczasie, Sam korzysta z tego, że ma chwilę dla siebie i zastanawia się nad życiem, które zostawił za sobą, z Amelią. Jednakże, kiedy sprawy przybierają zły obrót dla Deana i Benny'ego, starszy Winchester dzwoni do brata z prośbą o pomoc, co sprawia, że wszystko jeszcze bardziej się komplikuje.

Sam i Dean badają sprawę morderstwa i odkrywają, że Garth już zajmuje się tą sprawą. Dean nie jest zachwycony, kiedy dowiadują się, że Garth przejął obowiązki Bobby'ego, jednak ten szybko przypomina braciom, że nie było ich przez ostatni rok i ktoś musiał się tym zająć. Odkrywają, że za morderstwami stoi mściwy duch i szybko muszą odnaleźć źródło, zanim zacznie zabijać ponownie.

Pani Tran i Kevin pracują nad stworzeniem demonicznej bomby, którą użyją przeciwko Crowley'owi. Sam i Dean są zaskoczeni, kiedy nagle pojawia się Castiel i mówi im, że wydostał się z Czyśćca.

Castiel mówi Samowi i Deanowi, że chce zostać łowcą, tak jak oni. Bracia nie są zadowoleni z tego pomysłu, ale zgadzają się zbadać sprawę, którą Cas wyszukał, gdzie mężczyźnie serce wystrzeliło z klatki piersiowej. Orientują się, że w małym miasteczku było więcej dziwacznych zgonów i wszystkie przypominają śmierci z kreskówek.

Sam prosi łowcę Martina, aby ten miał oko na Banny'ego, nie mówiąc nic o tym bratu. Jednak kiedy Martin mówi Samowi, że miała miejsce śmierć z rąk wampira, ten automatycznie podejrzewa Benny'ego. Dean staje w obronie przyjaciela. Po tym, jak Martin decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce, wszystko zaczyna się komplikować, co zmusza Deana do podjęcia bardzo trudnej decyzji.

Naomi mówi Castielowi, że Crowley przetrzymuje jednego z aniołów i trzeba go uratować, zanim zdradzi wszystkie ich sekrety. Castiel prosi o pomoc Deana. W międzyczasie Sam spotyka się z Amelią, która każe mu dokonać wyboru: zostać z nią, albo odejść i nigdy więcej się nie kontaktować.

Sam i Dean badają sprawę tajemniczych śmierci dwóch LARP'erów, którzy grali w grę zwaną Moondoor. Bracia się cieszą, kiedy odkrywają, że Królową Moondooru jest nie kto inny, jak Charlie. Cała trójka odkrywa, że jedna z wróżek dostała za zadanie krzywdzić ludzi i jedynym sposobem, aby ją powstrzymać jest znalezienie jej pana.

Sam i Dean są bardzo zdziwieni, kiedy mężczyzna, przedstawiający się jako Henry Winchester zjawia się w pokoju motelowym i chce, aby mu powiedzieli, gdzie może znaleźć Johna. Henry przeniósł się w przyszłość ze swoich czasów, aby powstrzymać demona Abbadona i chciał prosić o pomoc Johna. Dzięki Henry'emu, bracia więcej dowiadują się o ojcu i rodzinie Winchesterów.

Sam i Dean badają sprawę śmierci rabina Bassa, który spontanicznie się spalił. Sprawa staje się jeszcze bardziej dziwaczna, kiedy dowiadują się, że Rabbi prowadził badania na temat Nekromantów nazistowskich. Bracia zostają zaatakowani przez Golema, który okazuje się należeć do wnuka rabina - Aarona. Klucz do rozwiązania sprawi tkwi w Golemie, ale Aaron nie wie, jak go kontrolować, co sprawia, że wszyscy są w niebezpieczeństwie.

Kevinowi udaje się rozszyfrować tabliczkę i dowiaduje się, jak zamknąć bramy piekła. Mówi Samowi i Deanowi, że zgodnie z tabliczką, jedna osoba musi zmierzyć się z trzema próbami postawionymi przez Boga. Pierwszą z nich jest zabicie ogara piekielnego. Sam i Dean kłócą się o to, który z nich zmierzy się z zadaniami.

Policjant imieniem Kevin, który zainteresował się uprawianiem magii po tym, jak pracował nad sprawą z Samem i Deanem, zaczyna być prześladowany przez koszmary, w których widzi, jak morduje niewinnych ludzi. Jednak, kiedy te morderstwa naprawdę mają miejsce, Sam i Dean zostają zawiadomieni przez znajomego Kevina, jednak nie są pewni, czy chcą go uratować.

Sam i Dean są zaskoczeni, kiedy bając potencjalną sprawę zmobie, trafiają na mężczyznę z amnezją, który codziennie umiera i zmartwychwstaje na nowo. Po tym, jak zostaje on zaatakowany przez boginię Artemis, bracia zdają sobie sprawę, że nie jest żadnym zombie, tylko Prometeuszem.

Sam, Dean, Castiel i Meg łączą siły przeciwko demonom - Castiel pojawia się ponownie z życiu Sama i Deana i mówi im, że Crowley wysłał kilka demonów do małego miasteczka. Demony szukają Krypty Lucyfera, w której schowany jest cenny przedmiot. Jednak Castiel kłamie braciom, mówiąc im, co to jest. W czasie pościgu za demonem, odkrywają, że Crowley przetrzymywał i torturował Meg, która zna dokładne położenie krypty. Sam i Meg walczą, aby zatrzymać Crolweya, a w międzyczasie Dean i Castiel udają się na poszukiwania.

Sam i Dean badają sprawę morderstw dokonywanych przez wampiry i są bardzo zaskoczeni, kiedy odkrywają się Krissy Chambers jest w to zamieszana. Odnajdują Krissy i dowiadują się, że jej ojciec został zamordowany, a dziewczyna została przygarnięta przez niejakiego Victora, który zajmuję się grupą osieroconych dzieci i uczy ich, jak być łowcą. Victor pomaga nastolatkom znaleźć wampira, który zabił ich rodziców, aby mogli się zemścić. Sam jest zaintrygowany tym, że Victor dał dzieciom stały dom i jednocześnie wprowadził ich w życie łowców, jednak Dean jest podejrzliwy odnośnie motywów jego działania.

Sam i Dean otrzymują telefon od Kevina, który jest przerażony, po tym, jak słyszy w swojej głowie głos Crowleya. Po otrzymaniu informacji od Kevina, bracia zaczynają współpracę z kosiarzem imieniem Ajay, który pomaga im uporać się z drugim zadaniem. W międzyczasie Deana odwiedza Naomi. Dean szybko orientuje się, że musi odnaleźć Benny'ego i poprosić go o przysługę.

Zaniepokojony fizycznym pogorszeniem się stanu zdrowia Sama po przejściu drugiej próby, Dean zabrania mu polować, dopóki nie poczuje się lepiej. Kiedy Charlie natrafia na sprawę i znajduje braci, Dean postanawia nauczyć ją, jak być łowcą. Pomimo tego, że jej szczęśliwy widząc "Jej Wysokość", podejrzewa, że dziewczyna coś przed nim ukrywa; coś, co w rezultacie może ją zabić.

Kiedy Sam i Dean otrzymują niepokojącą wiadomość od Kevina w postaci nagrania wideo, starają się odszyfrować na czym będzie polegać trzecia próba. Dokonują odkrycia, które wysyła ich do kasyna w Kolorado, aby znaleźć tajemniczego samotnika, który może pomóc wypełnić luku w poszukiwaniach Kevina. W międzyczasie Crowley ma dobrą passę. Castiel stara się zmylić Naomi i anioły, które go szukają.

Sam i Dean ponownie łączą siły z Castielem. Przeglądając notatki Ludzi Pisma, natrafiają na niepublikowany film, który może okazać się kluczem do trzeciego zadania. Metatron nalega, aby z Castielem omówili problemy w domu. W międzyczasie Crowley grzebie w przeszłości Sama i Deana.

 

Crowley jest gotowy cofnąć wszelkie dobre uczynki, które bracia uczynili jako łowcy, sprawiając, że Sam i Dean czują się osaczeni. Ale z pomocą Kevina, Winchesterowie są gotowi stoczyć ostatni pojedynek przeciwko królowi Piekła. Metatron i Castiel wprowadzają w życie plan, aby pozbyć się Naomi i całego zarządu Nieba.
Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.