Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
belka

Wojna się rozpoczęła. Z piekła uciekło mnóstwo zła, a wśród nich znalazła się wspaniała siódemka - Zazdrość, Lenistwo, Pycha, Obżarstwo, Nieczystość, Gniew oraz Chciwość.

Matki i ich dzieci są w niebezpieczeństwie. Winchesterowie wkraczają do akcji, aby unicestwić zagrażających im odmieńców. Dean przypadkowo spotyka swojego ośmioletniego syna i jego matkę...

Gordon powraca, a raczej daje o sobie znać. Nawet będąc w więzieniu potrafi namieszać w życiu Winchesterów. Jest przekonany, że Sam jest dalej zagrożeniem i nasyła na niego, z oczywistym zamiarem, swoich kumpli.

Winchesterowie są w trakcie rozwiązywania zagadki podejrzanego samobójstwa pewnego mężczyzny w kościele. Jednakże Dean znika z Casey, atrakcyjną demonicą i teraz to Sam musi go znaleźć.

Duch młodej dziewczyny Callie, która zapadła w śpiączkę po tym jak otruła ją jej własna macocha, szuka zemsty. Odwiedzający ją codziennie ojciec, czyta jej bajki braci Grimm, nieumyślnie podsuwając duchowi pomysły na oryginalną zemstę...

Dean i Sam odwiedzają kobietę o imieniu Gertrude, której siostrzenica została uprowadzona przez duchy ze statku widmo. Okazuje się, że kobieta jest tego świadoma, a na dodatek wizytę złożyła jej wcześniej Bela. Starszy Winchester spełnia prośbę staruszki. Dean i Bela próbują zdobyć dłoń umarłego, a Sam stara się unikać Gertrude.

Gordon ucieka z więzienia i daje Beli wartościowy towar w zamian za podanie lokacji Sama. Po nieudanym ataku na Sama i Deana, zostaje schwytany przez wampira, który chce nakarmić nim swoje koleżanki.

Akcja odcinka ma miejsce w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Sam i Dean wpadają na zwariowane małżeństwo, które okazuje się być pogańskimi bożkami w ludzkich ciałach.

Bracia odkrywają, że mają do czynienia ze zlotem wiedźm, który służą demonom. Ruby ostrzega ich, żeby wyjechali z miasta, póki mają jeszcze szansę, lecz Winchesterowie ignorują jej ostrzeżenie.

Pokojówka znajduje śpiącego Bobb'ego w jego pokoju, przy czym nikt nie może go dobudzić. Doktor stwierdza, że zapadł w śpiączkę. Bracia wszczynają śledztwo i okazuje się, że Bobby jest uwięziony we własnym umyśle.

Sam przeżywa ten sam dzień w kółko, a każdego dnia Dean umiera. Chcąc zakończyć pętlę czasową, próbuje ratować brata przed nadchodzącą śmiercią. Po kilku nieudanych próbach, odkrywa kto stoi za tymi zdarzeniami. Okazuje się, że to ktoś, kogo bracia uznawali za martwego.

Winchesterowie włamują się do mieszkania Beli, próbując odzyskać Colta, jednak wpadają w zastawioną przez złodziejkę zasadzkę i zostają złapani przez agenta Henricksena. Wkrótce posterunek zostaje otoczony przez dziesiątki demonów.

Sam i Dean polują na planie pilotażowego odcinka programu "Ghostfacers", tworzonego przez autorów strony hellhoundslair.com.

Bracia wyruszają na polowanie Crocotty, która zmusza ludzi do samobójstwa, po czym zabiera ich dusze. Robi to w sposób niezwykły - komunikuje się za pomocą telefonu lub komputera z potencjalną ofiarą i udaje zmarłego, którego kochali. Dean otrzymuje telefon od ojca oraz dowiaduje się, który demon utrzymuje jego umowę.

Czas Deana się kończy, a Sam przekonuje go do wyjazdu do Eerie, w stanie Pennylwania w celu polowania na zombie. Jednak po jakimś czasie odkrywają, że doktor Benton, żyjący w XIX wieku zostawił swoją pratkykę medyczną i oddał się poszukiwaniom sposobu na życie wieczne, dzięki odurzaniu ludzi i kradnięciu ich organów. W tym czasie Bobby odkrywa kryjówkę Beli, a Dean jedzie się z nią zobaczyć, zostawiając Sama sam na sam z doktorem.

Zostało 30 godzin do sfinalizowania umowy Deana z demonem z rozdroża i Dean, Sam oraz Bobby szukają Lilith, która jest tym demonem, który trzyma kontrakt. Odkrywają, gdzie przebywa i Sam wzywa Ruby, aby im pomogła, mimo protestów Deana. Ruby ostrzega ich, że nie są jeszcze gotowi do walki z Lilith, ale oni kradną jej nóż i wyruszają do New Harmony w Indianie. W walce na śmierć i życie z Lilith i jej demonami, Sam, Dean i Bobby dają z siebie wszystko, aby uratować życie Deana.
Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.