Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
belka

Po wypadku Winchesterowie trafiają do szpitala. Dean zapadł w śpiączkę, jest w bardzo ciężkim stanie i ma małe szanse na przeżycie, jednakże jego duch plącze się po szpitalu i bezskutecznie walczy ze żniwiarzem, który próbuje zabrać jego duszę.

Bracia kremują ciało swojego ojca i wyruszają w drogę. Poznają nowych przyjaciół-łowców: Asha, Ellen oraz Jo i jadą zbadać sprawę zabójczego klowna, który wkrada się do domów dzięki ufającym mu dzieciom i zabija ich rodziców.

Winchesterowie spotykają łowcę Gordona i wyruszają z nim na polowanie na wampiry. Jednakże nie są to zwykle wampiry - nie krzywdzą ludzi. Bracia postanawiają zatrzymać Gordona, który chce zabić wszystkich krwiopijców.

Pewien student, zakochany w swojej przyjaciółce, która zginęła w wypadku, postanawia przywrócić ją do życia.

Winchesterowie spotykają Andy'ego - młodego chłopaka, który potrafi kontrolować myśli. Podejrzewają go o spowodowanie samobójstw, które popełniali ludzie po otrzymaniu telefonu.

Młoda blondynka została porwana w swoim mieszkaniu, sprawcą okazuje się duch H.H.Holmes'a, pierwszy seryjny zabójca w USA. Jo wyrusza, aby pomóc Winchesterom w rozwiązaniu sprawy, ale sama zostaje złapana przez ducha.

Pewnien prawnik wraz z żoną giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Sam i Dean próbują wyjaśnić zagadkę, ale wpadają w ręce policji. Dean zostaje oskarżony o oba morderstwa.

Sam i Dean pomagają mężowi nieuleczalnie chorej kobiety, który oddał demonowi duszę za jej zdrowie. Dochodzi do konfrontacji Deana z demonem, który namawia go, żeby zawarł z nim układ. Jego dusza za duszę jego ojca, który, jak twierdzi demon, cierpi w piekle.

Sam ma kolejną wizję. Tym razem wysyła ona Winchesterów do miasteczka Rivergrove, gdzie zapanowała zaraza zła. Sam zostaje zarażony.

Dean wyznaje tajemnicę, którą przekazał mu John o Sammym. Ten ucieka od Deana i wyrusza samotnie w poszukiwaniu odpowiedzi. Spotyka Avę, dziewczynę z takimi samymi zdolnościami jak on, która śniła o jego śmierci.

W pewnym hotelu następuje seria dziwnych morderstw. Wszystkie powiązanie są z jego właścicielką i jej córką, która ma "wyimaginowaną" przyjaciółkę - ducha.

Sam i Dean po raz kolejny mają doczynienia ze zmiennokształtnym. "Napadają" na bank i po raz kolejny wpadają w kłopoty w policją, tym razem federalną.

Wściekły duch zmarłego księdza jest uwięziony na ziemi i myśli, że jest aniołem. Zmusza ludzi do słusznych, jego zdaniem, morderstw grzeszników.

Sam zniknął na ponad tydzień. Gdy w końcu odzywa się do Deana, ten znajduje go umazanego krwią i bez świadomości ostatnich wydarzeń. Bracia rozpoczynają dochodzenie, aby dowiedzieć się, gdzie przebywał i co robił Sam.

Winchesterowie prowadzą śledzctwo w bardzo nietypowej sprawie, a nawet w kilku. Kiedy nie mają już pojęcia, co dalej, wzywają na pomoc Bobby'ego.

Sam i Dean jadą opuszczoną drogą. Nagle pod koła wyskakuje im pewna kobieta. Jak się potem okazuje ma na imię Molly, twierdzi, że miała wypadek i że zniknął jej mąż. Prosi ich o pomoc.

Bracia są na tropie wilkołaka. Przesłuchują Madison, kobietę, która znalazła ostatnią ofiarę - Nate'a. Bracia podejrzewają, że wilkołakiem jest jej były chłopak - Kurt, który podejrzewał ją o romans z Natem. Sprawy się komplikują, kiedy Curt ginie...

Tym razem Winchesterowie trafiają do Los Angeles aby rozwikłać zagadkę nawiedzonego planu filmowego. Śledztwo rozpoczynają pod przykrywką osobistych asystentów...

Dean i Sam wpadają w ręce policji, kiedy to próbowali rozwikłać zagadkę nawiedzonego więzienia, do którego teraz sami trafili...

Deana zaatakował Dżin. Budzi się on w świecie idealnym gdzie żyje jego mama, gdzie Sam uczy się w szkole prawniczej i spotyka się z Jessicą, a on sam ma dziewczynę. Wszystko idzie dobrze, ale do pewnego momentu...

Sam zostaje porwany przez żółtookiego Demona wraz z innymi "uzdolnionymi" dzieciakami do najbardziej nawiedzonego miasteczka na świecie, z którego żywy wyjdzie tylko jeden z nich.

Winchesterowie nie zdążają na czas i bramy piekieł zostały otwarte, a ich czeka ostateczna rozgrywka z żółtookim demonem. Kto wyjdzie z tego żywy?
Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.