Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
belka

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD - Sam zbiera ochotników do pomocy w namierzeniu Deana, który może być dosłownie wszędzie. Tymczasem, Cas może zaangażować się w coś co go przerośnie, po spotkaniu z podejrzanym źródłem. Po utracie swojej łaski w 13-tym sezonie, Jack dostosowuje się do życia jako człowiek, uczy się nowych umiejętności i jak dopasować się do świata łowców.

Sam wpada na trop, gdzie może znajdować się Dean, w związku z czym wyrusza razem z Mary i Bobbym, aby to sprawdzić. Castiel stara się przekazać Jackowi, który wciąż stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, jakichś cenny rad.

Próbując nadal rozwiązać zagadkę tego, co stało się z Deanem, Sam próbuje uzyskać pomoc szeryf Jody Mills, która nieświadomie mogła trafić na pewną sprawę. Castiel kontynuuje bycie ojcowskim autorytetem dla Jacka, który zaskakuje samego siebie, kiedy jego życie wisi na włosku.

Dean kontynuuje zmaganie. Tymczasem, Sam musi szybko znaleźć rozwiązanie kiedy figurki fikcyjnych postaci ożywają i nasi bohaterowie odnajdują się żyjąc w prawdziwym filmie grozy.

Po tym jak polowanie poszło źle, Maggie znika w tajemniczych okolicznosciach. Sam, Dean, Mary i Bobby ruszają by ją odnaleźć ale to co znajdują jest ich własnymi, najgorszymi koszmarami.

Sam i Charlie łączą siły by dotrzeć do sedna serii przypadkowych zaginięć. Tymczasem, Jack wierzy, że znalazł sprawę i przekonuje Deana by poszedł razem z nim na polowanie.

Sam i Castiel namierzają szamana (gościnnie Dimitri Vantis), który może będzie w stanie pomóc przyjacielowi. Nick kontynuuje stąpanie ciemną ścieżką w czasie kiedy szuka odpowiedzi dotyczących śmierci jego żony i syna. Jack zwraca się do Deana o pomoc w doświadczeniu przyjemności z bycia człowiekiem.

Gdy Sam i Dean łączą siły z niespodziewanym sojusznikiem, rezultat zmieni bieg życia dwóch osób. Tymczasem, Niebo mierzy się z atakiem ciemnej mocy, prowadząc Castiela do olbrzymiego poświęcenia by naprawić sytuację.

Sam i Dean proszą o pomoc swojego kumpla Gartha (gościnnie DJ Qualls) by zdobyć "od wewnątrz" informację na temat tego co planuje Michael. Bracia rozdzielają się by każdy z nich wyruszył po broń, która może pomóc im w walce przeciwko Archaniołowi, jednak może być to walka, której nasi bohaterowie nie będą w stanie wygrać.
Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.