Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
belka

Dean nie może wyjść ze zdumienia, kiedy staje twarzą w twarz ze swoją mamą, Mary. W międzyczasie, Sam walczy o życie po tym, jak został postrzelony przez członkinię Ludzi Pisma, Toni.

Dean, Castiel i Mary wpadają na trop prowadzący do odnalezienia Sama. Dean nie czuje się komfortowo z wystawianiem swojej matki na zagrożenie ale ona nalega, aby mogła pójść. W międzyczasie Crowley dostaje cynk, że Lucyfer posiadł ciało gwiazdy rocka Vince'a Vicente.

Kiedy płaczące dziecko doprowadza do tajemniczej śmierci w opuszczonym domu, Mary, Sam i Dean postanawiają zająć się sprawą. W międzyczasie Castiel jednoczy siły z Crowleyem we wspólnym poszukiwaniu Lucyfera.

Sam i Dean badają sprawę, która prowadzi ich do bardzo religijnej rodziny mieszkającej na odludziu. Bracia orientują się, że rodzina skrywa olbrzymi sekret, które zagraża im wszystkim. W międzyczasie, Dean ma kłopot, aby zaakceptować decyzję, którą podjęła Mary.

Kiedy bracia się dowiedzieli, że dusza Adolfa Hitlera została uwięziona w złotym zegarku kieszonkowym z 1930 roku, muszą działać szybko, aby udaremnić grupie nazistowskich nekromantów wskrzeszenie ich Führer.

Kiedy łowcy gromadzą się, aby uczczić pamięć jednego z nich, Sam, Dean i Mary muszą zjednoczyć siły, aby powstrzymać demona, który za swój cel obrał łowców.

Lucyfer orientuje się, że będąc w ciele Vince'a Vincente może nakłonić wiernych fanów do robienia czego tylko chce. Decyduje się zorganizować VIPowski koncert i wymordować ich wszystkich. Sam, Dean i Castiel próbują go powstrzymać.

Poszukiwania Lucyfera by znaleźć potężne i wpływowe naczynie prowadzą go do Białego Domu. Prezydent Stanów Zjednoczonych (gościnne David Chisum) bezwiednie zawiera pakt z diabłem, co powoduje, że Sam, Dean, Castiel, Crowley i Rowena jednoczą siły by powstrzymać Lucyfera.

MYŚLIWI STAJĄ SIĘ ZWIERZYNĄ - Po aresztowaniu za próbę zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Sam (Jared Padalecki) i Dean (Jensen Ackles) muszą znaleźć drogę wyjścia z podziemnego rządowego więzienia w środku niczego. Mary - zdeterminowana, by znaleźć synów (gościnnie Samantha Smith) i Castiel (Misha Collins) zwracają się o pomoc do nieoczekiwanego źródła.

 

 

Lily Sunder (gościnnie Alicia Witt) oddała się całkowicie czarnej magii przez ostatnie stulecie, aby zemścić się na grupie aniołów, która jest odpowiedzialna za zamordowanie jej rodziny. Sam i Dean muszą działać szybko, aby uchronić Castiela przed zostaniem jej następną ofiarą.

Sam prosi Rowenę o pomoc w odszukaniu pradawnej i bardzo potężnej rodziny wiedźm, po tym jak trafiony klątwą Dean, w dość szybkim tempie traci pamięć.

Mary prosi Sama, Deana i Castiela o pomoc przy sprawie nad którą pracuje, jednak nie wspomina, że Brytyjscy Ludzie Pisma są w to zamieszani. Wszystko wychodzi na jaw, kiedy zostaje przechytrzona.

Kiedy Sam i Dean badają sprawę morderstwa w muzeum, orientują się, że zamieszany może być w to duch ze statku, który zatonął w 1723 roku. Okazuje się, że "The Star" jest tym samym statkiem, na którego pokładzie miał znaleźć się syn Crowleya, Gavin McLeod (gościnnie Theo Devaney), proszą Rowenę o pomoc w zlokalizowaniu go. Kelly Kline, w dalszym ciągu w ciąży z dzieckiem Lucyfera, znalazła schronienie z demonem, po tym, jak jeden z aniołów próbował ją zabić.

Akcja wybicia całego gniazda wampirów przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy zjawia się Wampir Alfa, psując plany Mary i Brytyjskich Ludzi Pisma, którzy starają się zrekrutować Sama i Deana.

Sam i Dean badają sprawę tajemniczego ataku na kempingu, dokonanego przez niewidzialnego ogara piekielnego. W międzyczasie, dwa demony Crowleya dowiadują się, co ukrywa. Castiel wpada na trop Kelly Kline.

Sam (Jared Padalecki) i Dean (Jensen Ackles) oraz Mick Davies (gościnnie Adam Fergus) angażują się w sprawę poszukiwania wilkołaka. Trzej mężczyźni spotykają Claire Novak (gościnnie Kathryn Love Newton), również polującą na tę bestię. Jednak krótko po spotkaniu Claire zostaje ugryziona i bracia muszą szybko znaleźć sposób na zapobieżenie przemianie.


Sam (Jared Padalecki) i Dean (Jensen Ackles) dowiadują się o miejscu pobytu Kelly Kline (gościnnie Courtney Ford). Mick (gościnnie Adam Fergus) pojawia się niespodziewanie w Bunkrze i postanawia przyłączyć się do polowania.

Sam i Dean badają sprawę zaginięcia w małym miasteczku. Główny świadek mówi im, że atakujący miał głowę kozy. Bracia nie są do końca pewni, czy można świadkowi ufać, ale kiedy i on znika, orientują się, że mieszkańcy miasteczka skrywają mroczny sekret.

Sam wpada na pomysł, jak powstrzymać dziecko Lucyfera, ale Castiel ma inne plany odnośnie Kelly. Dean jest wściekły, kiedy się orientuje, że ktoś ukradł Colta. Kelly podejmuje odważną decyzję dotyczącą przyszłości dziecka.

Alicia Banes (gościnnie Kara Royster) dzwoni do Mary z prośbą o pomoc, po tym, jak jej matka Tasha (gościnnie Alvina August) zaginęła. Telefon Mary odebrał Sam i razem z Deanem jadą pomóc Alici i jej bratu Maxowi, odnaleźć ich matkę. W międzyczasie Mary zaczyna mieć podejrzenia odnośnie BMoL.

Sam i Dean niepokoją się, kiedy się dowiadują, że łowcy zaczynają ginąć w podejrzanych "wypadkach". Decydują się skontaktować z Mary, aby się upewnić, że jest bezpieczna. W międzyczasie, Toni (gościnnie Elizabeth Blackmore) powróciła do Stanów i spotyka się z Mary.

W obliczu zagrożenia, Sam i Dean są zdani tylko na siebie. W międzyczasie, rozpoczyna się wojna między amerykańskimi łowcami a brytyjskimi Ludźmi Pisma.

Lucyfer walczy z Samem, Deanem i Castielem o objęcie kontroli nad swoim nienarodzonym dzieckiem.
Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.