Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
belka

Pewnej nocy w domu Winchesterów pojawia się demon, po czym zabija matkę dwojga chłopaków. 22 lata później ich ojciec, John Winchester zaginął na "polowaniu". Bracia, Sam i Dean wyruszają na jego poszukiwania.


Winchesterowie natrafili na bestię porywającą ludzi w lesie. Czy uda im się dorwać potwora, zanim on dorwie ich?

Czy seria dziwnych utonięć ma ze sobą coś wspólnego? Czy zginie więcej ofiar? Czy Sam i Dean poradzą sobie z tajemniczą sprawą?

Katastrofa lotnicza. Sam i Dean dostają telefon od przyjaciela ich ojca, który prosi o pomoc. Czy była to zwykła katastrofa?

Jedna z najbardziej znanych legend okazuje się być prawdą. Ofiarom Krawawej Mary eskplodują oczy, czy Winchesterowie zdołają ją pokonać?

Sam pomaga przyjaciółce w oczyszczeniu z zarzutów morderstwa, które zostały postawione jej bratu. Wkrótce potem odkrywają kto był prawdzwym mordercą...

Sam i Dean prowadzą śledźctwo dotyczące śmierci studenta. Wkrótce potem ginie kolejna ofiara, a wszystkie powiązane są z... córką pastora.

Co ma wspólnego śmierć robotnika z robakami, które wkrótce potem atakują całe miasto. Czy Winchesterowie ujdą z życiem zabójczym robalom?

Sam ma koszmary o jego rodzinnym domu. Namawia Deana, aby pojechali do Lawrence sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Okazuje się, że rodzina, która mieszka w ich starym domu jest w niebezpieczeństwie.

Po otrzymaniu wskazówki od ojca, Winchesterowie wyruszają sprawdzić, co dzieje się w opuszczonym przytułku dla umysłowo chorych.

Dean i Sam próbują się dowiedzieć, dlaczego w pewnym miasteczku, co roku o tej samej porze znikają młode pary. Po drodze, kłócą się i rozdzielają. Czy Dean poradzi sobie sam?

Podczas akcji Dean zostaje porażony prądem, co uszkadza jego serce. Lekarze nie dają mu dużo czasu. Sam jest zdesperowany i szuka jakiegoś wyjścia. Gdy uzdrowiciel pomaga Deanowi, okazuje sie, że natrafili na kolejną sprawę.

Pierwsza miłość Deana, Cassie, prosi go o pomoc. W jej mieście giną ludzie, podobno zabijani przez ciężarówke, która nie zostawia żadnych śladów.

Sam znów ma koszmary. Tym razem o obcym człowieku. Gdy docierają na miejsce, mężczyzna już nie żyje, a jego śmierć wyglądała na samobójstwo. Winchesterowie nie mogą rowikłać zagadki, dopóki nie dowiadują się o specjalnych zdolnościach Maxa, syna ofiary...

W Hibbing w stanie Minnesota znika bez śladu mężczyzna. Świadkiem jest młody chłopak. Sprawy komplikują się, kiedy w ten sam sposób znika Sam. Dean musi pomóc bratu, co nie będzie takie łatwe, bo porywaczami okazują się... ludzie.

Dean i Sam, prowadząc dochodzenie, spotykają Meg. Po pewnym czasie, orientują się, że to ona stoi za morderstwami, a teraz próbuje zabić ich. Ale pułapka nie jest dla nich...

Grupka młodych ludzi wybiera się do nawiedzonego domu, widzą tam powieszoną dziewczynę, która potem znika. Legenda mówi, że dom nawiedza Mordecai, który zabił w nim kiedyś swoich 6 córek.

W małym miasteczku, dzieci masowo chorują i zapadają w śpiączkę. Okazuję się, że sprawcą jest Shtriga, która kradnie im ich życiową siłę.

Bracia odkrywają obraz, którego właściciele zawsze ginęli. Próbują dojść, co zabija tych ludzi, zanim zginie kolejna ofiara.

Zamordowany zostaje łowca wampirów, który okazuje się być przyjacielem Johna Winchestera. John pojawia się, aby pomóc swoim synom w rozwiązaniu sprawy, gdyż mordercy zabrali Colta - broń, która naładowana specjalnymi nabojami może zabić wszystko.

Sam ma wizje - widzi, że jakaś rodzina jest w niebezpieczeństwie, więc wyrusza z Johnem i Deanem, aby im pomóc. Na miejscu spotykają demona, który zabił Mary...

Bracia Winchester egzorcyzmują Meg, aby wydobyć od niej gdzie znajduje się ich ojciec. Udaje im się uratować Johna, który potem okazuje się być opętany.
Supernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.