Agencja - Biuro nieruchomości Kraków, Wrocław, Gliwice
GWROTA
panteon
stv
belka
ikonka postaci

wgraj plik bestiacanids.png do katalogu /web/images/bestie_tytuly/

opis

Pierwsze skojarzenie to „Canidae”, czyli rodzina psowatych, m.in. psy, wilki, lisy, kojoty i szakale. Tymczasem według „urbandictionary”, czyli slangu miejskiego „Kanid” to mały, pokryty futrem stwór z siedmioma nogami, wydający dźwięki przypominające krojenie cebuli na plastry.

w supernatural

Canids to nienazwane, humanoidalne istoty, mieszkańcy alternatywnego uniwersum zwanego „Złym Miejscem”. Mają bladą skórę, jarzące się, czerwone oczy, dłonie zakończone trzema palcami i niebieską krew. Odziani w poszarpane łachmany, noszą maski przesłaniające dolną połowę twarzy, za którymi kryją się żuchwy przypominające dolną szczękę Predatora – zaopatrzone w coś rodzaju dziobu oraz kościane i mackowate wypustki. Są istotami stadnymi i mają bardzo rozwinięty zmysł powonienia, który pozwala im na wyczuwanie zapachu ofiary i podążanie jej śladem. Między sobą komunikują się seriami „kliknięć”, przywodzących na myśl „Klikaczy” z gry „Last of us”.

Canids po raz pierwszy pojawili się w odcinku 13.10 „Wayward Sisters”, przechodząc przez portal ze „Złego Miejsca” na naszą wersję Ziemi.

Jako ciekawostka, nazwa „Canids” pojawiła się w scenariuszu odcinka, ale z uwagi na zmiany koncepcji ich wyglądu i zachowania, od początkowej po ostateczną, scenarzysta Robert Barens stwierdził, że nazwa „Canids” już do tych stworów nie pasujeodcineczki

galeria

 
Autor: MaireSupernatural.com.pl @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Strona Non- Profit prowadzona przez fanów dla fanów.